Výrobný závod Nová Baňa

Zmena C splavovala Hron 15.7.2020

Zmena C splavovala Hron

Je príjemné, keď sa kolegovia stretnú aj mimo pracoviska. Výrobná zmena C takéto podujatia pravidelne organizuje a v júli sa vybrali splaviť Hron na raftoch od Žarnovice až po Brehy.

Na tejto zmenovej akcií sa zúčastnilo 18 pracovníkov. Do člnov však sadli len plavci, neplavci zatiaľ pripravovali výborný guláš z diviny. Splav teda absolvovalo 9 vodákov na dvoch raftoch. Cesta trvala pekné 4 hodinky aj so zastávkou v Rudne nad Hronom, kde nastúpil ďalší člen posádky. Počasie im prialo a nikto sa netopil J

Potom už výpravu v Brehoch čakalo občerstvenie a guláš. Šéfkuchárom bol Jozef Obrcian a jediná ženská posila na zmene napiekla výborný koláč. Zmenári sa zhodli, že akcia sa vydarila na výbornú.

„Snažíme sa utužovať kolektív a minimálne 2-3 razy do roka niečo podniknúť,“ povedal nám majster MI Michal Homola, „V minulosti sme mali akcie ako strelnica Mochovce či motokáry Dolná Seč a v septembri máme v pláne turistiku na rozhľadňu Háj.“

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť