Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Závod Nová Baňa

Závod Nová Baňa

Knauf Insulation Nová Baňa je tradícia i budúcnosť

Novobanský závod Knauf Insulation je jediným podnikom na výrobu kamennej minerálnej vlny na Slovensku. Priemyselná výroba má v Novej Bani tradíciu už od 17. storočia. Do roku 2006 bol závod na Slovensku známy pod názvom Izomat a jeho produkty pod značkou Nobasil.

Potom sa stal súčasťou medzinárodnej spoločnosti Knauf Insulation, ktorá pôsobí v 35 krajinách sveta, má viac ako 37 výrobných závodov a približne 5500 zamestnancov. Náš závod je moderným závodom využívajúcim inovatívne technológie. Neustále prináša na trh nové výrobky s vylepšenými parametrami a potvrdil svoju pozíciu lídra na slovenskom trhu. Vyrába izolácie nielen pre Slovensko, ale vyváža aj na okolité trhy - do ČR, Poľska, Pobaltských krajín, Maďarska, Rakúska.

Závod je dlhodobo významným zamestnávateľom v regióne, v súčasnosti zamestnáva viac ako 250 ľudí z okolia Novej Bane aj priľahlých regiónov. Už dlhé roky stabilizuje okolie, sú s ním spojené desiatky rodín, ktorých niekoľko generácií v závode pracovalo alebo pracuje. Podporuje tiež projekty, ktoré vychádzajú v ústrety potrebám miestnej komunity.


KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť