Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Zapojte sa do 6. ročníka súťaže „Do práce na bicykli“ – registrácia už prebieha

Zapojte sa do 6. ročníka súťaže „Do práce na bicykli“ – registrácia už prebieha 2.4.2019

Zapojte sa do 6. ročníka súťaže „Do práce na bicykli“ – registrácia už prebieha

Blíži sa máj a s ním nielen lásky čas, ale naša obľúbená celoštátna súťaž Do práce na bicykli! V minulom roku náš závod postavil 5 štvorčlenných tímov a aj vďaka nim dosiahla Nová Baňa už druhý raz krásne 11. miesto v rámci celého Slovenska z 82 zapojených miest. Veríme, že aj tento rok Knauf Insulation zaboduje! 

Celonárodná kampaň Do práce na bicykli sa v tomto roku bude konať už po šiesty raz a Knauf Insulation i Nová Baňa má v účasti v nej veľmi peknú tradíciu. Naši cyklisti boli v roku 2018 veľmi aktívni – v meste sa celkovo zaregistrovalo až 18 tímov s 59 cyklistami. Knaufáci postavili 5 štvorčlenných tímov : Deravé duše, Športuchtiví adepti, Traktoristi, Prišlo to samo a Dream Team. Vďaka tomu boli naši súťažiaci ocenení aj spoločnosťou Knauf Insulation, s. r. o., za najväčší počet zapojených súťažiacich.

Súťaž Do práce na bicykli má opäť cieľ dostať ľudí z áut na bicykle a podporiť tak trvalý rozvoj mobility v mestách. Súťaž prebieha od 1.5. do 31.5.2019. Zapojiť sa môžeme prostredníctvom 3-4 členných tímov tvorených našimi zamestnancami. Pri nahlásení vytvorených tímov treba uviesť názov tímu, mená a emailové adresy členov. Pre registráciu a bližšie info, prosím, kontaktujte Petra Šalku.

Viac informácii nájdete na priloženom plagáte a na stránke www.dopracenabicykli.eu .

Tak neváhajte, vytiahnite bicykle z pivnice a prihláste sa!

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť