Výrobný závod Nová Baňa

Vianočný darček pre DSS Hrabiny i partnerov 2.1.2019

Vianočný darček pre DSS Hrabiny i partnerov

Na konci roka 2018 sme pripravili pekný darček deťom v DSS Hrabiny. Podporili sme spolu s našimi partnermi finančným príspevkom záujmové krúžky v domove a potešili ich aj rozprávkovou knižkou s vianočným príbehom Rozprávka o stratenej rukavičke.

Vo sviatočnom adventnom období vždy častejšie myslíme na komunity, ktorým sa zdravia a šťastia veľa nedostáva. V minulom roku sme sa teda rozhodli venovať finančný príspevok aj v mene našich partnerov jednej z nich. Podporili sme finančnou čiastkou záujmovú činnosť detí v Domove sociálnych služieb Hrabiny v Novej Bani, ktorý poskytuje služby telesne postihnutým deťom a mládeži s pridruženým mentálnym postihnutím. 

Aby sme potešili  všetky deti, nielen tie z Hrabín, pripravili sme rozprávkovú knižku s pekným vianočným príbehom Rozprávka o stratenej rukavičke, ktorú sme venovali aj našim partnerom. Mohli tak ňou obdarovať svojich blízkych a šíriť radosť z vianočných rozprávok ďalej. 

Postavičkám z našej rozprávky vdýchla život šikovná dizajnérka Monika.  Pozrite sa, ako ožíval deduško, myška Hryzka, žabka Skákalka a ostatné zvieratká... 

DSS Hrabiny v Novej Bani poskytuje sociálne služby od roku 1974 telesne postihnutej mládeži s pridruženým mentálnym postihnutím. Je zariadením Banskobystrického samosprávneho krajom ako rozpočtová organizácia s kapacitou 128 miest.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť