Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Varenie gulášu 2016 - súťaž Knauf Insulation Nová Baňa

Varenie gulášu 2016 - súťaž Knauf Insulation Nová Baňa 9.5.2016

Varenie gulášu 2016 - súťaž Knauf Insulation Nová Baňa

Májový guláš priniesol víťazstvá i zábavu

Druhý ročník súťaže zamestnancov Knauf Insulation vo varení gulášu sa vydaril k spokojnosti všetkých účastníkov. Súťaže sa zúčastnilo 12 tímov a zabavili sa aj ich rodinní príslušníci a fanúšikovia.

V sobotu 7.mája 2016 sa na parkovisku Knauf Insulation delegovalo 12 súťažných tímov zamestnancov, čo predstavovalo spolu 48 kuchárov pripravených vytvoriť gurmánsky zážitok. Ochutnávali a povzbudzovali rodinní príslušníci i kolegovia, takže po celú dobu vládla dobrá nálada. Tímy nepodľahli prehnanej súťaživosti a navzájom si pomáhali. Ak bolo treba náhodou podať pomocnú ruku pri miešaní, zaskočili aj za súpera.

Príjemnú atmosféru podporoval aj moderátor, náš kolega a veľký zabávač Andrej Minka. V posledných fázach súťaže ho vymenil ďalší talentovaný kolega Daniel Maruška, ktorý obecenstvo príjemne prekvapil, keďže dovtedy nikto netušil, čo sa v ňom skrýva. Počasie nám prialo a tak všetkým chutilo pivo a detičky sa mohli do sýtosti vyšantiť na nafukovacom hrade.

Každá súťaž má svojich víťazov a v tej našej ich vyhlásil i odmenil pán riaditeľ. Na 3. mieste sa umiestnil tím Zlatá sliepka, strieborné boli Gazdinky a absolútnym víťazom sa stal tím Expedícia. Všetkým sa dostal aplauz a krásne ceny. Podľa úspešnosti druhého ročníka je zjavné, že sme založili skvelú tradíciu, ktorú chceme udržiavať aj v ďalších rokoch.

Varenie gulášu 2016 - súťaž Knauf Insulation Nová Baňa

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť