Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • V Týždni bezpečnosti sme sa zamerali na ochranu zdravia

V Týždni bezpečnosti sme sa zamerali na ochranu zdravia 2.5.2023

V Týždni bezpečnosti sme sa zamerali na ochranu zdravia

Posledný aprílový týždeň sa v novobanskom závode niesol v duchu bezpečnosti a ochrany ako  fyzického, tak  aj duševného zdravia. 

K fyzickému zdraviu samozrejme neodmysliteľne patrí aj správna životospráva a teda každý deň sme začínali zdravými raňajkami, ktoré na všetkých zamestnancov čakali pri vstupe do závodu. Veríme, že mnohých to inšpirovalo a budú v nich pokračovať aj naďalej.

Pre bezpečnosť pri práci je veľmi dôležité, aby každý z nás vedel, ako reagovať v nečakaných situáciách ohrozujúcich život či zdravie človeka. Pravidlá, ako správne pomôcť kolegovi v prípade úrazu alebo iných zdravotných ťažkostiach nám ukázali skúsení záchranári na wokshope „Ako podať prvú pomoc“.  Pocit, že v prípade ohrozenia života viete niekomu podať prvú pomoc, je na nezaplatenie.

Keďže bezpečnosť v práci nám ovplyvňujú aj naše vzťahy, venovali sme priestor aj tejto téme. Počas workshopu „Zdravé vzťahy doma a v práci“ sme si priblížili nástroje na zlepšenie nielen osobných, ale aj pracovných vzťahov. S odborníkmi na vzťahy sme tiež rozobrali, ako sa  starať o vlastné šťastie a spokojnosť, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje náladu aj v celom kolektíve.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť