Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • V Novej Bani sme oslavovali 10. výročie Knauf Insulation

V Novej Bani sme oslavovali 10. výročie Knauf Insulation 12.9.2016

V Novej Bani sme oslavovali 10. výročie Knauf Insulation

V sobotu 10. septembra sme oslavovali a nebola to hocijaká oslava. Pekne sme to roztočili  na novobanskom futbalovom štadióne. 


Oslava 10. výročia Knauf Insulation v Novej Bani bola peknou narodeninovou oslavou. Program pre zamestnancov, ich rodiny, bývalých zamestnancov a obyvateľov Novej Bane bol pestrý a ponúkal zábavu pre všetkých.  

Hneď zrána oslavu odštartoval futbalový turnaj. Športové výkony ocenili všetci návštevníci. Na obed sa nám prihovoril riaditeľ závodu Marián Tkáč, ktorý previedol účastníkov osláv dôležitými míľníkmi v spoločnosti počas jej doby existencie pod značkou Knauf Insulation. Pozornosti sa dostalo aj víťazom futbalového turnaja. Potom prišla na rad zábava pre najmenších. Populárna dvojica Smejko a Tanculienka  vyčarila smiech na tvárach všetkých drobcov. 

Ďalšou hviezdou programu bola Ema Drobná, víťazka Superstar 2015. Mladých i starších zabavila chuťovka dňa – skupina Vidiek so svojimi nesmrteľnými hitmi zo zlatého fondu slovenskej modernej hudby. Tým sa však oslava stále nekončila. 

Nasledovala tanečná zábava v štýle disco hudby a na záver pastva pre oči – bohatý ohňostroj s prípitkom a blahoželaním spoločnosti. Celým programom Novobančanov sprevádzala moderátorka Martina Mečiarová. Popri hlavnom programe si návštevníci mohli vybrať aj z  ponuky sprievodných akcií pre deti – nafukovacieho hradu, kolotoča súťaží a animácií. Nesmelo chýbať ani maľovanie na tvár a chutné občerstvenie. Veríme, že oslavu výročia budú zamestnanci Knauf Insulation dlho spomínať.

V Novej Bani sme oslavovali 10. výročie Knauf Insulation

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť