Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • V máji bude Nová Baňa opäť jazdiť „Do práce na bicykli“

V máji bude Nová Baňa opäť jazdiť „Do práce na bicykli“ 7.4.2017

V máji bude Nová Baňa opäť jazdiť „Do práce na bicykli“

Štvorčlenný tím Knauf Insulation je pripravený na zdolávanie kilometrov, pripojte sa k nim!

Po úspechu posledných troch ročníkov celonárodnej kampane „Do práce na bicykli“ nás mesto Nová Baňa ako lokálneho zamestnávateľa oslovilo s možnosťou opätovne sa zapojiť, ušetriť na benzíne a urobiť niečo pre svoje zdravie.  Ide v poradí o 4. ročník súťaže, ktorý vyhlasuje Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Súťaž prebieha od 1.5. do 31.5.2017, teda v priebehu celého mesiaca máj účastníci dochádzajú do práce a späť na bicykli. Minimálny počet účastníkov jedného družstva z každej firmy je 2 – 4 zamestnanci, za firmu môže byť tímov aj viac. Knauf Insulation už jeden štvorčlenný registrovaný tím má, vedie ho Ľudovít Slabý a všetci im držíme palce.

Súťaž prebieha každý deň v týždni. Do evidencie najazdených kilometrov si preto uvádzate reálne prejdené kilometre v období od 1. – 31. mája za každý deň, ktorý budete v práci. Bez ohľadu na to, či to bude pondelok alebo sobota.

V prípade záujmu o zapojenie sa do tejto súťaže je možné sa zaregistrovať na na Odbore ľudských zdrojov Knauf Insulation najneskôr do 18.4.2017. Pravidlá súťaže sú uvedené na stránke www.dopracenabicykli.eu.

Do práce na bicykli

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť