Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Týždeň bezpečnosti preveril naše zručnosti i odolnosť

Týždeň bezpečnosti preveril naše zručnosti i odolnosť 2.5.2022

Týždeň bezpečnosti preveril naše zručnosti i odolnosť

Počas Týždňa bezpečnosti sme v našom podniku zdravo raňajkovali, vzdelávali sa, súťažili i upratovali.

Posledný aprílový týždeň sme venovali v novobanskom závode bezpečnosti pri práci, osobnej odolnosti, no pripomenuli sme si aj Deň Zeme. Týždeň bezpečnosti bol skrátka nabitý zaujímavými aktivitami.

Každé ráno sme sa na vstupe do závodu posilnili zdravými raňajkami plnými energie a vitamínov.  Pondelok mohli naši zamestnanci odštartovať na workshope "Odolnosť - ako pracovať s vlastnými myšlienkami" a dozvedieť sa, ako sa vyhnúť myšlienkovým pasciam. V utorok naše tímy súťažili vo vedomostnom kvíze a dobre sa pri tom zabavili. Vo štvrtok sme si pozreli praktické ukážky práce vo výške a na rebríku s použitím lezeckej techniky, viazanie bremien a pád osoby z výšky na figuríne. V sobotu sme si ešte pripomenuli Deň Zeme veľmi prospešnou aktivitou. Vyčistili by sme od neporiadku a smetí cestu z nášho závodu smerom na Tekovskú Breznicu.

Záver týždňa bol spojený aj so súťažením a zábavou. V sobotu sme ho ukončili Súťažou vo varení bryndzových halušiek spolu s 2. ročníkom Vozík CUP-u a súťažou v dojení kravy!

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť