Výrobný závod Nová Baňa

Turistický výlet na Sedlovú skalu 18.10.2021

Turistický výlet na Sedlovú skalu

Tento rok sa nám vydarila turistika znamenite. Účasť bola hojná, trasa príjemná a spestrili nám ju aj zábavné súťaže a tiež nemenej zábavné ceny pre víťazov.

Vo štvrtok 14. októbra sme vyrazili na turistický výlet na trase Chotár – Sedlová skala – Kozákova dolina – Jazero Tajch. Podujatie malo veľký úspech, zúčastnilo sa takmer 40 Knaufákov. Autobusom sme sa vyviezli na Chotár a odtiaľ sme pokračovali pešo na Sedlovú skalu a cez Kozákovu dolinu sme sa dostali až na Tajch. Na posledných kilometroch sa k nám pridal aj pán riaditeľ.

V autobuse si každý vyžreboval, v ktorom tíme bude. Zložili sme 5 tímov – modrý, červený, žltý, ružový a zelený. Na trase sme mali 4 zastávky, kde prebiehali súťaže – vedomostné aj zábavné. Turisti odpovedali na hádanky z histórie, test z vedomostí o závode, orientáciu v závode a disciplíne „Spoznaj svojho kolegu na fotografii z detstva“. V Banskom dvore na Tajchu nás čakal horúci čaj a večera - cigánska pečienka, rezne, vyprážaný syr a hranolky. Každý si prišiel na svoje a potom  sme vyhodnotili súťaže a rozdali netradičné ceny, ktoré vyvolali úsmev na tvárach:

1. miesto          Romantická večera pri sviečkach pre dvoch pre každého v tíme (Treska, 2 rožky a sviečka)

2. miesto          Dovolenka v ľubovoľnom termíne (Dovolenkový lístok a keksík Siesta)  

3. miesto          Piknik pre celý tím (Piknik sladené kondenzované mlieko)

4. miesto          Kôš plný vitamínov (Malý košík so šumivými vitamínmi)

5. miesto          Balík na pevné nervy (Tekvicové semiačka)

Bolo nám veselo a celá akcia sa niesla v naozaj príjemnej atmosfére. Bola to skvelá zábava!


KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť