Výrobný závod Nová Baňa

Tretia súťaž vo varení gulášu dopadla na jednotku 15.5.2017

Tretia súťaž vo varení gulášu dopadla na jednotku

Tretí ročník zamestnaneckej gulášovej párty v závode Knauf Insulation v Novej Bani sa opäť vydaril. Tento rok sa ho zúčastnil zatiaľ najvyšší počet účastníkov a prišli nás pozrieť aj hasiči.

 
Tradícia zápolenia o najlepší guláš v Knauf Insulation sa teší veľkému záujmu. Aj tento rok prišlo v sobotu 13. mája 2017 množstvo zamestnancov a ich rodinných príslušníkov stráviť víkendový deň na čerstvom vzduchu pri aktivite, ktorá zabaví veľkých i malých. 
 
Súťaž sa konala na parkovisku v priestoroch Knauf Insulation v Novej Bani už od rána. Do súťaže sa prihlásilo 12 tímov, ktoré boli na turnaj dobre pripravené. Tímy si zvolili vlastné mená a prispeli k atmosfére vlastnými nápadmi. Každý tím priniesol vlastné kuchárske tajomstvo a ingrediencie. Hodnotenie bolo veľmi napínavé – 12 kulinárskych výtvorov posudzovali všetci účastníci, každý mohol ochutnávať a dať svoj hlas gulášu, ktorý mu najviac ulahodil.
 
Popritom prebiehala aj súťaž o najobľúbenejšieho zamestnanca a do hlasovania sa zapojili všetci. Víťazom sa stal Stanislav Suchý, Vedúci oddelenia druhovýroby, a dostal darčekový poukaz na pobyt v hoteli Sitno vo Vyhniach.
 
Samotnú súťaž sprevádzal bohatý program a veľa zábavy. Strhujúce zážitky nám pripravili hasiči z Hasičského a záchranného zboru z Novej Bane,  ktorí si získali celé publikum. Videli sme ukážky hasenia ohňa, vystrihovania z vraku auta a deti i dospelí si mohli vyskúšať hasenie hasiacim prístrojom ako aj prúdom hasiacej vody.
 
Na stupňoch víťazov nakoniec stáli kuchárske tímy:
 
1. miesto – tím ZMDD – D. Kasan, Z. Zimanová, D. Ďurčeková, M. Adamcová
2. miesto – tím Zlatá Sliepka – E. Pavelka, V. Hubač, M. Šinkovič, Ľ. Považanová
3. miesto – tím Chili – D. Maruška, M. Horniak, M. Makva, R. Bobonič a tím Smarťáci – Z. Budinská, J. Džanajová, M. Rajnoha, E. Slabá, ktorí mali rovnaký počet hlasov 
 
Tešíme sa, že sme mohli so všetkými zamestnancami, ktorí sa rozhodli prijať naše pozvanie, zažiť tento nádherný deň. Ďakujeme všetkým tímom za nezabudnuteľnú atmosféru, výborný guláš a tešíme sa na ďalší ročník.

Tretia súťaž vo varení gulášu dopadla na jednotku

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť