Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Tohtoročný turnaj KI Cup 2019 bol dňom futbalu i detí

Tohtoročný turnaj KI Cup 2019 bol dňom futbalu i detí 20.6.2019

Tohtoročný turnaj KI Cup 2019 bol dňom futbalu i detí

3. ročník priateľského futbalového turnaja firiem KI CUP 2019 sa konal práve na Deň detí. Bol to teda sviatok nielen futbalistov, ale aj pre všetkých najmenších. 

Futbalový turnaj KI Cup sa už stal v Novej Bani a okolí veľmi populárnou tradíciou. Aj tento rok sa konal na ihrisku OŠK Brehy a pripravil nám mnoho športových zážitkov. V turnaji štartovalo 10 tímov: Šport bar Brehy, Scania, ZF Levice, Knauf Insulation NB1, Knauf Insulation NB2, Mont Design stavebniny, Kovaco, Cortizo, Šaliga a Mapro.

Naši chlapci to mali dobre rozbehnuté, no tím NB2 vyradili v štvrťfinále neskorší finalisti a tím NB1 prehral až v semifinále v penaltovom rozstrele s neskorším víťazom. Na konci už nestačili sily a skončili na „peknom“ 4. mieste. Najlepšie zabojovali a na stupňoch víťazov sa umiestnili tieto 3 tímy:

  1. Šport bar Brehy
  2. Scania
  3. ZF Levice

Pre naše deti bol pripravený kopec zábavy a atrakcií. Mohli si pozrieť Divadielko Lienka, interaktívnu kúzelnícku Magic Show, vystúpenie folklórneho súboru FS Hronka Brehy a FS Háj Nová Baňa, ľudovej hudby Bystrina, zapojiť sa do súťaží, vyskákať sa na nafukovacích atrakciách, užiť si ukážky požiarnikov a vyšantiť sa v pene. Ďakujeme našim chlapcom, Michalovi a Martinovi za vynikajúcu organizáciu.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť