Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Tím bežcov z Knauf Insulation prekonal trasu z Košíc do Bratislavy

Tím bežcov z Knauf Insulation prekonal trasu z Košíc do Bratislavy 27.9.2021

Tím bežcov z Knauf Insulation prekonal trasu z Košíc do Bratislavy

Dvanásti bežci z nášho závodu sa podujali zdolať štafetový beh THE RUN SLOVAKIA 2021 už po druhý raz a v najťažšej kategórii 12MIX – FULL prebehli spolu 524 km a obsadili úžasné 4. miesto. Tento rok to mali ešte ťažšie, keďže preteky sa presunuli z leta na koniec septembra, ale zažili neuveriteľný zážitok.

Štart behu bol v piatok 24.9. v Košiciach, takže naši dvanásti športovci so šoférmi vyrazili z Novej Bane už vo štvrtok. Vyprevádzal ich riaditeľ závodu Marián Tkáč a všetci im držali palce. Čakala ich trasa plná krásnych scenérií, prebehli okolo Spišského hradu, Vysokých Tatier, Terchovej, Čičmian, Trenčína i okolo modranských viníc, ale zažili aj chvíle maximálneho vypätia síl a zdolávali nepriazeň počasia a prírody. Tento rok sa podujatie presunulo z júna na koniec septembra, takže to bolo náročnejšie, ako po minulé roky. Zažili zimu, tmu, cestu križujúce medvede i ručiace jelene. Všetci sa však zhodli, že to bola skvelá akcia a úžasná zostava.

Podľa členov nášho super tímu to lepšie ani dopadnúť nemohlo. Strávili tri a pol dňa striedavo v aute, ale žiadna ponorka nevznikla, navzájom sa podporovali a dobrá nálada vládla od štvrtka až do nedele. Vo svojej najťažšej kategórii FULL marathon 12 mix s trasou 524 km skončili na 4. mieste a v cieli ich privítala naša finančná riaditeľka Jozefína Kasanová, riaditeľ závodu i kolega Dušan Kasan. Boli na nich hrdí, tak ako my všetci a to bol pre nich najkrajší pocit.

Členmi nášho hviezdneho tímu boli: Maroš Bais, Klaudia Holá, Lucia Ďurčeková, Július Benčúrik, Martin Uharček, Rastislav Bobonič, Marek Horniak, Štefan Štrba, Alejandro Simi Vesperinas, Milan Seneši, Martin Palaj, Kristína Gajdošová a dvaja statoční šoféri Branislav Palkovič a Peter Benčať. Všetkým im gratulujeme a želáme im ešte veľa športových úspechov a aby nás ešte dlho reprezentovali na takýchto krásnych podujatiach.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť