Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Svetový deň BOZP sme si pripomínali po celý týždeň

Svetový deň BOZP sme si pripomínali po celý týždeň 2.5.2019

Svetový deň BOZP sme si pripomínali po celý týždeň

28. apríl je každoročne venovaný bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. V tomto týždni sme pripravili celý rad zaujímavých a poučných aktivít.

Program týždňa BOZP sa začal vo štvrtok 25. apríla Kvízom vedomostí o zásadách BOZP, závode Knauf Insulation a ľudskom tele. Pokračovali sme bezpečnostnou prestávkou na všetkých oddeleniach Safety time out spojenou s príhovorom Jeana Clauda Carlina, generálneho riaditeľa skupiny Knauf Insulation. Zaujala nás aj prednáška na tému Work Life balance – ako vyvážiť pracovný a osobný život. Hneď niekoľko adrenalínových aktivít sme si užili 27. apríla, teda v deň, keď sa v Knauf Insulation konala aj Súťaž vo varení guláša. Pracovná zdravotná služba Falck nás trénovala v poskytovaní prvej pomoci, pozreli sme si ukážky práce policajných psov pri vyhľadávaní psychotropných a narkotických látok a tiež rôzne techniky zásahu hasičov pri požiari.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť