Výrobný závod Nová Baňa

Súťaž vo varení halušiek a ďalšie radovánky 3.5.2022

Súťaž vo varení halušiek a ďalšie radovánky

Knaufáci v sobotu 30.4.2022 uvarili kilá bryndzových halušiek a všetky si ich aj zjedli. A nielen to. Zároveň sa konal 2. ročník súťaže Vozík CUP a v ručnom dojení kravy. Zlatým klincom programu bolo slávnostné otvorenie novej závodnej terasy.

V krásnu jarnú sobotu sa v našom závode konala súťaž tímov vo varení bryndzových halušiek pre zamestnancov a ich rodiny  Súťažilo sa v 5 disciplínach - v šúpaní a strúhaní zemiakov na čas, v hádzaní halušiek z lopára do hrnca, v kvalite halušiek a, samozrejme, v rýchlom jedení. Súťaž bola veľmi dynamická, keďže takmer všetky disciplíny boli merané na čas. Veľa súťažiacich poňalo túto súťaž doslova „ľudovo“ a prišli v krojoch, milým prekvapením pre zúčastnených bol aj voz s traktorom a heligonkármi.

V haluškách vyhrali:

1.miesto „Fešáci“

2.miesto „Hot wheels“

3.miesto „Výroba“

Súťažilo sa aj v ovládaní vysokozdvižných vozíkov a v dojení kravy. V dojení kravy vyhrali zo ženského tímu naša finančná riaditeľka pani Kasanová a z mužského tímu pán Sklenka. Ako inak, domov si odniesli balíčky plné mliečnych výrobkov.

A aby toho nebolo málo, v rámci programu sme otvorili aj našu novú podnikovú terasu Pásku strihala pani Kasanová a krstil ju riaditeľ závodu. Tak, ako každý rok, aj teraz boli pripravené atrakcie pre detičky, veľa zábavy, dobrého jedla a pitia.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť