Výrobný závod Nová Baňa

Súťaž vo varení gulášu 30.4.2019

Súťaž vo varení gulášu

Čelili sme chladu, vetru, ale guláš sme uvarili .

Piaty ročník Súťaže vo varení guláša sprevádzali obavy z nepriaznivého počasia. Nakoniec sme však nad ním zvíťazili a podujatie sa podarilo na jednotku. Vo varení zápolilo 8 tímov a na guláši si pochutili všetci.

Tento rok bola obľúbená Súťaže vo varení guláša vystavená premenlivému aprílovému počasiu. Konala sa v sobotu 27.4.2019 a do poslednej chvíle nebolo jasné, či sa podarí uskutočniť. Nakoniec však optimizmus prevládol a neľutovali sme. Majstri kuchári zvládli aj zhoršené klimatické podmienky a všetci si ich gastronomické výtvory vychutnali. 

Akcia štartovala o 9.00 na parkovisku Knauf Insulation. O najlepší guláš sa snažilo 8 zaregistrovaných tímov : Spinky, DHV, Expedícia, Majstri, Kotlíkoví spojenci, Údržba, Chilli a Quality first. Počas varenia bol pripravený sprievodný program. Najprv odborníci zo spoločnosti Falck urobili záujemcom testy BMI a čistoty rúk, potom nasledovali ukážky zručnosti psovodov a hasičov. Po 12.00 boli vyhlásení a odmenení najlepší kuchári, ceny im odovzdal riaditeľ závodu Marián Tkáč:

  1. miesto Majstri 
  2. miesto Spinky
  3. miesto Quality first

Podujatie deťom spríjemnil skákací hrad a ostatným zas kofola, pivo, pagáče a samozrejme výborný guláš. Super atmosféru a výbornú hudbu opäť zaistil moderátor Andrej Minka. Už teraz sa tešíme na skvelú akciu o rok!

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť