Výrobný závod Nová Baňa

Súťaž vo varení gulášu v Novej Bani 1.5.2015

Súťaž vo varení gulášu v Novej Bani

Prvý máj býval sviatkom práce, zamestnanci Knauf Insulation ho však oslávili prípravou kulinárskych receptov guláša.

V Knauf Insulation sme sa pokúsili využiť prvomájové voľno na stretnutie na čerstvom vzduchu pri aktivite, ktorá zabaví veľkých i malých. Rozhodli sme sa založiť tradíciu a zorganizovať pre našich zamestnancov 1. ročník súťaže vo varení gulášu pre tímy, ktoré môžu mať 3 – 5 členov.

Súťaž sa konala na parkovisku v priestoroch Knauf Insulation v Novej Bani už od rána. Do súťaže sa prihlásilo 10 tímov, ktoré zastupovali všetky úseky spoločnosti. Tímy si zvolili vlastné mená, ktoré hrdo niesli na svojom pracovnom oblečení, niektorí aj prispeli k atmosfére vlastnou kreativitou. Odbor kvality pracoval na základe vlastného certifikátu, tím linkárov s originálnymi vyšívanými zásterami s logom „zlatá sliepka“ a tím predajcov nastúpil do zápolenia s vegetariánskou obdobou gulášu.

Každý tím priniesol vlastné know how, ingrediencie i kuchárske umenie. Keď niekomu čosi chýbalo, vždy sa našla pomoc. Každý chcel vyhrať a vôňa z kotlíkov sa šírila na všetky strany. Podpichovanie nemalo konca. Počasie, napriek predpovedi, hralo v prospech súťažiacich a májový dáždik pokropil naše parkovisko až keď kotlíky už boli úplne prázdne a všetky tímy ohodnotené. Našim hlavným cieľom nebolo vyhrať, ale zabaviť sa a to sa nám skutočne podarilo.

Sprievodný program zabavil nielen súťažiacich, ale aj ich rodinných príslušníkov – potešilo nás vystúpenie hudobnej skupiny Gápelské šípy, rôzne tímové atrakcie a sprievodné slovo nášho DJ Andreja. Odhalenie pamätnej tabule Jánovi Gopfertovi, ktorý začal v roku 1907 písať históriu podniku, iba podčiarklo výnimočnosť dňa.

Tešíme sa, že sme sa mohli so všetkými zamestnancami, ktorí sa rozhodli prijať naše pozvanie, neformálne stretnúť. Ďakujeme všetkým tímom za nezabudnuteľnú atmosféru a výborný guláš.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť