Výrobný závod Nová Baňa

Rozdelili sme 2 % z našich daní v Novej Bani a okolí 20.4.2021

Rozdelili sme 2 % z našich daní v Novej Bani a okolí

Sme radi, že v Novej Bani a jej okolí je toľko aktívnych komunít, ktoré sa snažia o to, aby bol život v našom regióne lepší a pestrejší. Rozdelili sme naše 2% dane z príjmu a podporili sme deti, športovcov, umelcov, ľudové i historické tradície.

Tento rok sme podporili OZ Novobanský banícky spolok, ktorému ide o prospešnú vec - vytvorenie baníckeho múzea Althandel v Novej Bani a prezentáciu Potterovho atmosférického stroja. Tešíme sa aj z aktivít OZ Novobanski patrioti, vďaka ktorému sme o krok bližšie k novej oáze oddychu na Štáloch, pripravuje tiež Festival outdoorových filmov a inštaláciu workoutové pouličné zostavy na Tajchu. Podpora patrila aj OZ KOVO – náš príspevok bude použitý na spoločenské podujatia a rekreácie zamestnancov Knauf Insulation.

Radi sme pomohli aj Gymnáziu Františka Švantnera v Novej Bani, ktoré plánuje vybudovanie zeleného školského dvora, ktorý bude slúžiť ako vzdelávací i oddychový priestor. Vieme, že všetkým školám sa zíde každé euro a tak sme nezabudli ani na ZŠ v Novej Bani a Tekovskej Breznici či Združenie rodičov Brehy.

Práve v tejto dobe viac ako inokedy záleží na zachovaní záujmovej činnosti detí, mládeže i dospelých. Naša podpora preto putovala aj do ZUŠ Nová Baňa, ktorú preslávil na Slovensku i v Európe hlavne spevácky zbor VOCE EUFONICO, ale aj do novobanského speváckeho zboru Cantus Monte Regis. Naše ľudové tradície zachováva Folklórny súbor Háj a Gajdošská folklórna skupina z Veľkej Lehoty, my im za to veľmi ďakujeme.

OZ TAJCH dlhé roky organizuje kultúrne a športové podujatia a festivaly v rekreačnom stredisku jazera Tajch a veríme, že po uvoľnení opatrení sa k tejto peknej tradícii opäť vráti. K prekonaniu ťažkých časov mu snáď pomôže náš príspevok.

Finančnú podporu si zaslúžia aj Tanečno – športový klub Tiffany, športové kluby Karate, Poolo, Tenisový klub Sedmička, Ski Team a Stolnotenisový klub, a tiež Obecný športový klub Brehy či OZ Krumplík Brehy. Všetkým im držíme palce.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť