Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Prichádza 5. ročník „Do práce na bicykli“ – dáme to ešte lepšie ako vlani?

Prichádza 5. ročník „Do práce na bicykli“ – dáme to ešte lepšie ako vlani? 14.3.2018

Prichádza 5. ročník „Do práce na bicykli“ – dáme to ešte lepšie ako vlani?

V celonárodnej kampani Do práce na bicykli má Knauf Insulation i Nová Baňa veľmi peknú tradíciu. Minulý rok sa dokonca Nová Baňa umiestnila na 11. mieste zo všetkých 74 prihlásených miest Slovenska. Mestu veľmi pomohli aj 3 tímy zo závodu Knauf Insulation. Bude ich tento rok ešte viac?

Súťaž Do práce na bicykli má opäť cieľ dostať ľudí z áut na bicykle a podporiť tak trvalý rozvoj mobility v mestách. Tento rok sa koná už 5. ročník podujatia, súťaž prebieha od 1. 5. do 31. 5. 2018. Počet účastníkov jedného družstva z každej firmy môže byť 2 – 4 zamestnanci, za firmu môže byť tímov aj viac. Tak neváhajte, vytiahnite bicykle z pivnice a prihláste sa!

Zaregistrovať sa môžete na Odbore ľudských zdrojov Knauf Insulation najneskôr do 5.5.2018. Pravidlá súťaže sú uvedené na stránke www.dopracenabicykli.eu.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť