Výrobný závod Nová Baňa

Pomáhame nášmu regiónu 9.5.2019

Pomáhame nášmu regiónu

Každý rok podporujeme aktívne komunity v Novej Bani a okolí. Tento raz sme rozdeľovali naše 2% dane z príjmu a pomohli sme aj pri zatepľovaní Obecného úradu a kultúrneho domu v Rudne nad Hronom.

Knauf Insulation podporuje výhradne iba región Novobanska a prednostne tých, ktorí pracujú s mládežou. V tomto roku sme príspevok poslali Mestskému futbalovému klubu, Novobanskému baníckemu spolku i Obecnému športovému klubu Brehy. Časť z našich daní poputovala aj detskému speváckemu zboru v ZUŠ Nová Baňa, ktorý nás veľmi úspešne reprezentuje po celom Slovensku. Podporili sme tiež novobanské školy, športové kluby a občianske združenia v regióne. Podpora patrila aj OZ KOVO – náš príspevok bude použitý na rekreácie našich zamestnancov.

V Rudne nad Hronom pustili do obnovy Obecného úradu a kultúrneho domu. V tomto roku sme podporili aj tento projekt, ktorý bude šetriť energiu a vytvárať príjemné prostredie v dôležitých budovách v obci. Venovali sme im dodávku našich tepelnoizolačných materiálov.  Veríme, že zateplenie im bude dlho a dobre slúžiť.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť