Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Otvorili sme nové školiace centrum SMART Training Room

Otvorili sme nové školiace centrum SMART Training Room 22.1.2024

Otvorili sme nové školiace centrum SMART Training Room

V januári sme dokončili našu školiacu miestnosť určenú pre praktické školenia realizačných firiem a tiež pre zamestnancov nášho závodu. Využili sme miesto, ktoré už dávno stratilo svoje pôvodné využitie a vytvorili moderný multifunkčný priestor.

Miestnosť dostala meno podľa konceptu našich SMART produktov, ktoré našim zákazníkom vždy prinášajú efektívne riešenia a inovácie. Názov vystihuje aj účel miestnosti, každý odtiaľ totiž odíde tak trochu viac „smart“.  Účastníci školení realizačných firiem sa tu môžu naučiť správny postup zatepľovania fasády aj inštalácie tepelných izolácií. Pre nich sú určené tiež modelové prierezy stien, na ktorých môžu názorne vidieť všetky vrstvy zatepľovacieho systému.

Návštevníci v školiacej miestnosti nájdu aj popis procesu výroby našej minerálnej vlny, vzorky surovín i produktov. Pre zamestnancov nášho závodu sú v miestnosti tiež podnety nášho dlhodobého konceptu Continuous Improvement (CI) – deväť pútavých plagátov vytvorených pomocou umelej inteligencie, na ktorých sú prezentované nástroje nášho neustáleho zlepšovania.

Tešíme sa na mnoho zaujímavých a inšpiratívnych podujatí, ktoré sa budú v novej školiacej miestnosti konať.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť