Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Otvorili sme leto s MDD a futbalovým turnajom KI Cup 2022

Otvorili sme leto s MDD a futbalovým turnajom KI Cup 2022 6.6.2022

Otvorili sme leto s MDD a futbalovým turnajom KI Cup 2022

Deň detí a futbalu sa na futbalovom ihrisku MFK Nová Baňa vydaril. Počasie nám prialo a tak sme si naplno užili kultúrny i športový program.

Hneď zrána sme začali príhovorom pána riaditeľa a otvorením turnaja KI Cup, ktorý má u nás už 6-ročnú tradíciu a v posledných rokoch aj medzinárodnú účasť. Kým sa futbalisti snažili, deti si užili skvelé hudobné a tanečné vystúpenie Dúhalky. Najväčší úspech mal medzi najmenšími skákací hrad, ale aj zábavné Zorbing gule a penová party, ktorá všetkých osviežila. Veselú náladu rozprúdili aj maskoti Tárajko a Popletajka a divadielko Z rozprávky do rozprávky Fúzik a Nezábudka.

Celý deň nás programom sprevádzali šikovní športovci Paula a Adam #A&P Dokážeš to, ktorí organizovali aj pohybové a zábavné súťaže pre deti i dospelých.

Domácemu Knaufu sa vo futbale darilo, zo základnej skupiny postupovali z prvého miesta, podávali veľmi pekné výkony, no štvrťfinále im vôbec nevyšlo a podľahli po rýchlom góle Mont Designu a obsadili 5. miesto. Knauf Insulation Krupka ČR skončili na celkovom 8 mieste. Medaily si nakoniec odniesli:

  1. ZF Slovakia Levice
  2. Kovaco Veľká Lehota
  3. Cortizo Nová Baňa

Perličkou na konci príjemného dňa bola súťaž o o 100m2 fasádnej minerálnej izolácie Home by Knauf. Po náročnom športovom preteku hlavnú cenu získal Novobančan Patrik Vozár – gratulujeme!

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť