Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Oslávili sme Deň detí a futbalový turnaj KI Cup 2023

Oslávili sme Deň detí a futbalový turnaj KI Cup 2023 5.6.2023

Oslávili sme Deň detí a futbalový turnaj KI Cup 2023

V našom závode už tradične otvárame leto podujatím, ktoré poteší nielen deti, ale aj fanúšikov futbalu. Bolo tomu tak aj v sobotu 3. júna, kedy na futbalovom ihrisku v Novej Bani súčasne prebiehal detský program „Začni leto s nami“ a turnaj KI Cup 2023.

Detský program odštartovalo bábkové divadlo Kocúr v čižmách, ktoré deti veľmi zaujalo a sledovali ho so zatajeným dychom. Prišiel aj Hugo sníček, ktorý deťom zaspieval, zasúťažil si s nimi a dával im vedomostné otázky. Ďalším milým prekvapením boli aj Mimoni, ktorí si pripravili krásne pódiové vystúpenie.

Počas celého dňa bol pripravený bohatý sprievodný program. Veľký záujem vyvolali hasiči a policajti s vozidlami a všetkým vybavením, ktoré denne pri svojej práci využívajú. Deti si mohli do áut sadnúť, vyskúšať si hasičské oblečenie, skryť sa za policajný štít, či vidieť skutočné policajné putá, obušok aj nepriestrelnú vestu. Po celý deň boli pre deti pripravené skvelé súťaže, kde si každé dieťa odnieslo sladkú odmenu, či malú hračku. Nemohli chýbať ani maskoti Labkovej patroly, z ktorých mali deti obrovskú radosť a všetky sa s nimi chceli fotiť.

Deti čakalo tiež maľovania na tvár, skákacie hrady a mega lopty – bumper balls, na ktorých sa deti patrične vybláznili. Svoje zastúpenie na tohtoročnom MDD mali aj zvieratká, konkrétne psík s kynologickým výcvikom, ktorý deťom predviedol, aký je šikovný a dva krásne koníky, na ktorých sa detičky mohli povoziť. To všetko bolo sprevádzané cukrovou vatou a inými maškrtami. Program ukončila detská diskotéka a tombola.

Zároveň s oslavou MDD prebiehal aj futbalový turnaj KI Cup 2023. Tento rok sa ho zúčastnilo 9 tímov: dva tímy Knauf Insualtion, Cortizo, ZF Levice, Mont Design, Freeway Logistic, VTH Debnár, Šaliga a Neuman Alluminium. Víťazný pohár si z Novej Bane odniesli Levičania, striebro získal tím Šaliga a bronz Mont Design. Rozdávali sa aj ďalšie ceny. Cenu FAIR PLAY vyhral tím VTH Debnár a za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Peter Zigo z Knauf Insulation, na čo sme veľmi hrdí. Gratulujeme a tešíme sa o rok na ďalšie skvelé podujatie!

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť