Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Opäť sa blíži obľúbená Súťaž vo varení guláša

Opäť sa blíži obľúbená Súťaž vo varení guláša 30.4.2018

Opäť sa blíži obľúbená Súťaž vo varení guláša

Už po štvrtý raz sa bude konať 8. 5. 2018 v Knauf Insulation Súťaž vo varení guláša. Do súboja sa prihlásilo 10 tímov a veríme, že ich všetci prídu povzbudiť. 

Tento rok padol termín obľúbenej Súťaže vo varení guláša na utorok, 8. mája 2018. Veríme, že si tento deň štátneho sviatku spríjemníme mnohými gurmánskymi i zábavnými zážitkami. Pravidlá, ktoré sa nám v minulých rokoch osvedčili, nemeníme. Do súťaže sa môžu zapojiť tímy s maximálnym počtom členov 4 v jednom tíme. Tak, ako po minulé roky sa bude konať na parkovisku Knauf Insulation a účastníkov čaká bohatý program:

9.00 – štart varenia súťažných gulášov

10.00–12.00 – ukážky hasičských zásahov, hlasovanie za najlepšieho zamestnanca

12.00 – vyhodnotenie troch najlepších gulášov

Štartovacia listina je už uzavretá, o najlepší guláš sa budú snažiť tieto zaregistrované tímy : Sklad hotovej výroby, Borci, Expedícia, Chili, Zlatá Sliepka, DHV, Odborárske špičky, Šmoulinky, Výpočtové a Kvalita. Po 12.00 budú vyhlásení a odmenení nielen kuchárski víťazi, ale aj najlepší zamestnanec. Podujatie nám spríjemní skákací hrad pre deti, kofola, pivo, pagáče a samozrejme výborný guláš. Super atmosféru a výbornú hudbu nám opäť prinesie Andrej Minka.

Tešíme sa na všetkých súťažiacich, ich rodiny, fanúšikov, degustátorov, skrátka všetkých, ktorí majú radi dobrú zábavu.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť