Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Obľúbená súťaž vo varení gulášu sa vrátila a pribudli k nej dve nové

Obľúbená súťaž vo varení gulášu sa vrátila a pribudli k nej dve nové 13.9.2021

Obľúbená súťaž vo varení gulášu sa vrátila a pribudli k nej dve nové

Krásny deň neskorého leta, teda sobotu 11. septembra, sme v závode naplno využili na súťaženie i na zábavu. Konala sa nielen súťaž vo varení gulášu, ale aj v šúpaní zemiakov a v jazde na vysokozdvižných vozíkoch.

Knaufáci sa zapojili hneď do troch turnajov:

Súťaž vo varení gulášu (6. ročník)
Súťaž VozíkCUP 2021 (1. ročník)
Súťaž v šúpaní zemiakov (1. ročník)

Podujatie otvoril pán riaditeľ Marián Tkáč o 9.00 a hneď sa aj začalo variť. Deväť prihlásených tímov varilo do obeda a medzitým sa odštartovala aj súťaž v šúpaní zemiakov a dlho očakávaný 1. ročník VozíkCUP 2021, v ktorom museli súťažiaci plniť zábavné, ale aj náročné disciplíny. Najlepšie ich prekonal Július Benčúrik, má náš veľký rešpekt.

Kulinárske výtvory hodnotila prísna porota a mala to naozaj ťažké. Nakoniec však vyhlásila tri najlepšie kuchárske tímy, ktoré získali hodnotné ceny:

  1. Chilli
  2. Retiazky
  3. Traja chrobáci

Po celý deň sme mohli hlasovať aj za najobľúbenejšieho zamestnanca 2021. Na konci dňa sa hlasy zrátali a tento lichotivý titul s veľkou prevahou získal Martin Šimonovič.

Okrem guláša bolo pre všetkých aj iné pestré občerstvenie - cigánska, klobásky, langoše, wafle, či palacinky, a tiež osviežujúce nápoje. Na svoje si prišli aj deti – pre ne, ale aj pre aktívnych rodičov, boli pripravené atrakcie, ako Maľovanie na tvár, Skákací hrad, Bzučiak, Kačiatka, Elektrické autíčka, Detský Pit Stop, Lukostreľba, Baner Kuchár, Hod na prkínka a Opilecké okuliare. A v neposlednom rade sme sa venovali aj bezpečnosti – hasili sme „požiar“, videli ukážky z poskytovania prvej pomoci a pre radosť detí bola k dispozícii aj sanitka. Veríme, že sa všetky tri súťaže stanú peknou tradíciou a zabavíme sa na nich aj na budúci rok.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť