Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Náš závod navštívil Alexander Knauf a dostal od nás jedinečný darček

Náš závod navštívil Alexander Knauf a dostal od nás jedinečný darček 10.2.2023

Náš závod navštívil Alexander Knauf a dostal od nás jedinečný darček

Návšteva výkonného riaditeľa skupiny Knauf Group bola pre závod v Novej Bani výnimočnou udalosťou. Stretnúť osobne svetového lídra je zážitok, ktorý si každý z nás zapamätá. A aby si nás zapamätal aj on, venovali sme mu nevšedný darček.

V januári sme privítali pána Alexandra Knaufa s významným sprievodom. Spolu s ním nás navštívil generálny riaditeľ KI Dominique Bossan a ďalší členovia predstavenstva KI - prevádzkový riaditeľ Davida Ducarme, finančná riaditeľka Kristin Barthel, generálny riaditeľ pre východnú Európu a Stredný východ Radek Bedrna a priemyselný riaditeľ skupiny Knauf Cyrille Lerat.

Celý tím Novej Bane tak mal možnosť prezentovať im naše úspechy, výsledky za rok 2022 a budúce plány vo všetkých dôležitých oblastiach. Prehliadka závodu sa niesla v príjemnej atmosfére a po nej pokračoval program v zasadacej miestnosti. Naši hostia spoznali aktuálny stav závodu a boli veľmi spokojní. Takéto ocenenie nám dodalo motiváciu pre ďalšie zlepšovanie a chuť do práce.

Závod v Novej Bani sa stal v priebehu minulých rokov veľmi úspešným členom skupiny Knauf a pri tejto návšteve sme si poďakovanie za našu snahu mohli naplno užiť.  

Pre túto príležitosť sme si pripravili pre Alexandra Knaufa prekvapenie. Riaditeľ závodu Marián Tkáč mu odovzdal obraz závodu v Novej Bani, no nie hocijaký. Maľbu vytvoril 17-ročný chlapec Erik Filípek, ktorému diagnostikovali ľahký stupeň autizmu a telesné postihnutie. Pán Knauf mal z tohto diela úprimnú radosť a poďakoval sa Erikovi aj listom a malým darčekom.

Erika táto pozornosť veľmi potešila. Spojená škola pre telesne postihnutých, kde Erik študuje, je veľmi hrdá, že študent z ich radov mal tú česť vyčariť úsmev na tvári pána Knaufa. Niekomu sa to môže zdať ako maličkosť, no pre Erika to znamená celý svet.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť