Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Na Deň otvorených dverí sa prišlo pozrieť 592 Novobančanov

Na Deň otvorených dverí sa prišlo pozrieť 592 Novobančanov 15.10.2019

Na Deň otvorených dverí sa prišlo pozrieť 592 Novobančanov

Dvere nášho závodu sa po 5 rokoch opäť otvorili pre všetkých našich kolegov, súčasných i bývalých, ich rodinných príslušníkov, ale aj ostatných Novobančanov. V sobotu 12. októbra 2019 si mohli všetci odniesť kopu zážitkov, ale užiť si aj veľa zábavy.

V Deň otvorených dverí v Novej Bani všetkých účastníkov privítalo krásne slnečné počasie, ale aj stánky s lahodnými vôňami a pestrými atrakciami. Prví návštevníci začali prichádzať už o 9.00, no najväčšia prílivová vlna nastala, keď začali slnečné lúče príjemne hriať.

Vtedy už na pódium nastúpili malí hudobníci a speváci zo ZUŠ Nová Baňa a rozveselili nás svojimi piesňami. Deti zabavilo aj ďalšie interaktívne predstavenie, Teáter Komika s klaunom – hudobníkom. Novobančanov potom privítal riaditeľ závodu Marian Tkáč, ktorý ich zoznámil s programom dňa a zaželal príjemnú zábavu. Vystúpenie Folklórneho súboru Háj z Novej Bane nás roztancovalo a po ňom nasledoval koncert Lukáša Adamca, na ktorý sa všetci tešili. Bohužiaľ, bol trochu skrátený zo zdravotných dôvodov speváka. Nálada však bola výborná, vytvoril ju skvelý DJ a moderátor Andrej Minka a tiež zaujímavé atrakcie a hry pre malých i veľkých. Vybláznili sa na skákacom hrade, zahrali si veľké Človeče nehnevajsa, Ruské kolky a Maxi šípky, no najväčšiu popularitu si získalo maľovanie na tvár.

 Najväčší záujem však bol o prehliadky výrobného závodu, čo nám urobilo veľkú radosť. Prebiehali od 9.00 do 16.00, každých 15 minút. Sprievodcovia ukázali dospelým i deťom naše priestory a predstavili im našu prácu na rôznych pracoviskách. Brány nášho závodu prekročilo celkom 592 návštevníkov. Spolu s nimi sme zažili skvelý deň a tešíme sa nabudúce.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť