Výrobný závod Nová Baňa

Dni zdravia v Knauf Insulation 23.6.2018

Dni zdravia v Knauf Insulation

V dňoch 18. a 22. júna 2018 sme u nás pripravili Dni zdravia. Zamestnanci si mohli preveriť, v akej kondícii je ich organizmus a dozvedieť sa zaujímavé informácie z prednášok.

Po oba stanovené dni si mohli dať všetci záujemcovia urobiť zdarma vyšetrenia rôznych ukazovateľov podľa svojho výberu. Odborníci im zmerali telesný tuk, BMI i krvný tlak. Fajčiarom sme ponúkli stanovanie hladiny CO v pľúcach. Pri odbere krvi si mohli dať zmerať hladinu cukru, cholesterolu, kyseliny močovej, hemoglobínu či test na rakovinu prostaty. Pre tých, čo majú problémy s očami, bolo k dispozícii vyšetrenie zraku.

V popoludňajších hodinách sa naši zamestnanci mohli dozvedieť niečo o svojich právach u lekára od prednášateľa Ing. Jaroslava Schvantnera zo ZP Union. V prvom Dni zdravia vysvetlila záujemcom psychologička Pavla Notová ako sa chrániť pred vyhorením. V druhom termíne zas hovoril Miroslav Nagy z Falck Academy Košice o zásadách prvej pomoci.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť