Výrobný závod Nová Baňa

Deň Knauf Insulation 2011 5.6.2011

Deň Knauf Insulation 2011

Vedenie výrobného závodu Knauf Insulation v Novej Bani už tradične každý rok pripravuje deň plný zábavy a atrakcií pre svojich zamestnancov, ich rodiny i bývalých pracovníkov. V predošlých rokoch bol jeho dejiskom futbalový štadión FK Nová Baňa, no posledný ročník tohto podujatia sa konal 28. mája 2011 trochu neobvykle, v areáli Drevenice v Revištskom Podzámčí.


Pre účastníkov akcie bol pripravený originálny kultúrny program. Malých aj veľkých zaujala šermiarska skupina Ricasso, brušné tanečnice Alishbaba i šikovný psík z Agility Show. Všetkých zabávali aj finalisti súťaže Coca Cola Star, Lenka Ferenčíková & Band. Hlavným bodom večera bolo vystúpenie „Cigánsky oheň“ v podaní Sisy Sklovskej a Gypsy Music Alexandra Daška.


Deň Knauf Insulation, samozrejme, patril aj deťom. Nezabudnuteľný zážitok im pripravili ródeo s býkom v štýle westernu či nafukovacie bludisko Labyrint. Mali možnosť vyblázniť sa aj na nafukovacom hrade, šmykľavke, či trampolíne. Veľkú obľubu si vyslúžila aj stacionárna autodráha a najväčší záujem bol tradične o maľovanie na tvár. Programom účastníkov celý deň sprevádzali moderátori TV Markíza.

Nechýbalo ani chutné občerstvenie. Návštevníci mohli ochutnávať z výberu jedál v podobe opekaného býka, pečených prasiatok, grilovaných kuracích kúskov a rôznych druhov zeleniny. Nezabudlo sa ani na výborný guláš, netradičný jagerek, slepačí vývar, tradičnú cesnačku či zeleninové a ovocné šaláty. Nechýbal ani pohár dobrého pivka, kofoly alebo šálka kávy. Deň plný hudby, zábavy a dobrôt bol zavŕšený úžasnou 3D Laserovou show.

 

 

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť