Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • CCC fórum - Na neustálom zlepšovaní pracujeme spolu so zamestnancami

CCC fórum - Na neustálom zlepšovaní pracujeme spolu so zamestnancami 15.6.2018

CCC fórum - Na neustálom zlepšovaní pracujeme spolu so zamestnancami

V prvom júnovom týždni sa konalo v hoteli Sitno CCC fórum našej spoločnosti. Stretli sme sa postupne so všetkými zamestnancami, predstavili im stratégiu firmy a diskutovali o ich podnetoch a nápadoch pre zlepšenie v mnohých oblastiach.

V dňoch 4. 6., 6. 6. a 8. 6. 2018 sme absolvovali tri stretnutia so zamestnancami závodu Knauf Insulation v Novej Bani. Vedenie spoločnosti, riaditeľ závodu Marian Tkáč a obchodný riaditeľ Vladimír Boroš všetkým predstavili stratégiu spoločnosti do roku 2022. Zmenila  sa tiež identita značky Knauf Insulation, jej základné principy nám  vysvetlila naša marketingová manažérka Martina Dianová. Koncepcia CCC –  Challenge – Create - Care charakterizuje smerovanie našej spoločnosti.

Novú koncepciu neustáleho zlepšovania iniciuje a podporuje naša spoločnosť už dva roky. O jeho smerovaní nám vo svojich príspevkoch povedali Ľubomír Malatinec, Maroš Bais, M. Káplocký. Následne sme v pracovných skupinách zbierali podnety a nápady na zlepšenie od zamestnancov. Návrhy boli veľmi rôznorodé a týkali sa mnohých oblastí života spoločnosti. Diskusie boli aktívne, otvorené a podnetné, sme radi, že táto forma nás posunie pri zlepšovaní nášho závodu na novú úroveň.

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť