Výrobný závod Nová Baňa

  • Úvod
  • Zo života
  • Blíži sa tretí ročník Súťaže vo varení gulášu

Blíži sa tretí ročník Súťaže vo varení gulášu 10.4.2017

Blíži sa tretí ročník Súťaže vo varení gulášu

Súťaž vo varení gulášu sa už v Knauf Insulation pomaly mení na tradíciu a aj tento rok pozývame zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, aby sa zapojili do zápolenia.

Tohtoročná Súťaž vo varení gulášu sa uskutoční v sobotu, 13.mája 2017 na parkovisku Knauf Insulation. Varenie odštartujeme o 9.00 hod. 

Gastronomickú kvalitu guláša bude vyhodnocovať vybraná komisia. Pre účastníkov je pripravený aj zábavný sprievodný program. Akciu aj tento rok spríjemní slovom i dobrou hudbou Andrej Minka. 

Budeme mať nových guláš majstrov, alebo  na víťazných stupienkoch privítame minuloročné jednotky?  Víťazstvo,  tímová atmosféra a dobrá zábava,  všetko je  v „rukách“  každého zamestnanca KI, tak ukážte svoje kulinárske a iné kvality a zapojte sa :-).

Guláš v máji

KNAUF INSULATION

Knauf Insulation Nová Baňa je jediným závodom na výrobu kamennej minerálnej vlny s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Výroba v Novej Bani patrí do skupiny závodov Knauf Insulation na výrobu kamennej, sklenej minerálnej vlny a drevovláknitej vlny po celom svete.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa

+421 45 6833 111

Kontaktujte nás

KNAUF INSULATION 2018 | created by people in ARSYline

Upozornenie
Zavrieť